گروه مالی و آموزشی برادران فرازی

Farazi Brothers accounting group

گروه مالی و آموزشی برادران فرازی
گروه آموزشی مالی برادران فرازی

Farazi Brothers accounting groupمعرفی نیروی آماده به کار به شرکت های دولتی و خصوصیFaraziBrothers@gmail.comنمایندگی دانشگاه های اروپایی و کانادا در مشهد و ایرانبرگزار کننده دوره های متفاوت آموزشی در مشهد و تهرانحسابداری مجموعه های بزرگ، لاکچری و برند ها

( از پذیرش حسابداری کسب و کارهای کوچک معذوریم)حسابداری

حسابرسی داخلی

مشاوره مالی

حسابداری برندها

حسابداری کمپانی های بزرگ

حسابداری کارخانه ها

حسابرسی داخلی

حسابداری صرافی ها

حسابداری جواهرات (طلا فروشی ها)

حسابداری هتل های پنج ستاره و لوکس

حسابداری کلینیک های پزشکی

حسابداری پزشکان و دندانپزشکان

و...


آموزش خصوصی و حرفه ای حسابداری

( تخفیف ویژه برای خانواده های محترم شهدای مدافع حرم)آدرس دفتر : مشهد
آموزشگاه : مشهد هاشمیه

تهران...Mashhad, Iran

Tehran, Iran


.جهت ارتباط کاری و آموزشی
FaraziBrothers@gmail.com

نقاط منفی شغل حسابداری

باید برای این شغل گواهینامه‌ی معتبر داشته باشید

یکی از نقاط ضعف شغل حسابداری این است که برای مبادرت به این فعالیت کاری، باید گواهینامه‌ی معتبر داشته باشید. گواهینامه‌های کاری مختلفی در حوزه‌ی حسابداری وجود دارد که برخی اجباری و برخی دیگر انتخابی هستند. این گواهینامه‌ها براساس ایالت و کشور نیز متفاوت خواهند بود؛ اما باید در نظر داشت که در بیشتر موارد داشتن یک مدرک دانشگاهی و یک‌سال تجربه‌ی کارآموزی در یک شغل حسابداری عمومی و قبول شدن در امتحانات برای دریافت گواهینامه‌ی حسابداری الزامی است.


👑گروه حسابداری لاکچری برادران فرازی 👑
 

 شغل حسابداری ممکن است کمی خسته کننده و کسالت آور باشد

اگر شما به کارهای خلاقانه و پرجنب و جوش علاقه دارید مطمئناً شغل حسابداری برای شما کسالت آور خواهد بود. یکنواختی کار بر اساس شخصیت شما می‌تواند یک مزیت یا نقطه ضعف به‌شمار بیاید. اگر دوست دارید که کار و وظیفه‌ی‌تان کاملاً مشخص بوده و کسی در کار شما دخالت نکند؛ پس باید بدانید  حسابداری بهترین شغل برای شما خواهد بود. هم‌چنین در این شغل باید توانایی خاصی در حل مشکلات داشته و به جزییات ریز توجه داشته باشید تا مرتکب اشتباه نشوید. فعالیت‌های این شغل می‌توانند تکراری و وسواسی باشند؛ زیرا شغل حسابداری به دقت و تمرکز بالایی نیاز دارد، پس برای نشستن طولانی مدت در پشت میز خود و کار با کامپیوتر آماده باشید.

 این کار یکی از شغل‌های سخت به‌شمار می‌آید

یکی دیگر از نقاط ضعف شغل حسابداری استرسی است که به‌فرد وارد خواهد کرد. حسابداری یک الگوی تکراری و چرخشی کاری دارد که ممکن است فشار زیادی را به‌فرد وارد کند. در طول دوره‌ی محاسبه‌ی مالیات و حسابرسی باید مدت زمان بیشتری را در محل کارتان بمانید که این ساعات ممکن است به هشتاد ساعت در هفته نیز برسد.
علاوه بر این حسابداری یک شغل رقابتی خواهد بود. بسیاری از حسابداران به امید ارتقاء شغلی سعی در کسب مدارک بیشتر و بالاتر دانشگاهی دارند یا حتی ممکن است به‌طور هم‌زمان برای چندین شرکت کار کنند. از طرف دیگر حسابداران می‌توانند برخی از کارهای خود را در خارج از شرکت انجام دهند. 
اکنون شما می‌دانید که تحصیل در رشته‌ی حسابداری کاری عبث نبوده و بدون شک در آینده در حوزه‌ی تحصیلی خود مشغول به‌کار خواهید شد. اگر به‌دنبال یک شغل معتبر بوده و می‌خواهید زندگی مرفه داشته باشید باید بدانید که حسابداری می‌تواند شغلی باشد که دنبال آن می‌گردید.